
Inloopbijeenkomst woningbouw voormalig terrein Julianaschool
Inloopbijeenkomst woningbouw voormalig terrein Julianaschool
De gemeente Ommen werkt aan de ontwikkeling van ongeveer 26 huurwoningen op het voormalige terrein van de Koningin Julianaschool. Om u hierover te informeren, organiseert de gemeente op dinsdag 24 juni 2025 een inloopbijeenkomst.
Datum: dinsdag 24 juni 2025
Tijd: vrije inloop tussen 19.00 en 21.00 uur
Locatie: Herberg Music Hall, Brugstraat 27, Ommen
Tijdens deze avond presenteren we het concept van het voorkeursontwerp voor het gebied. Dit ontwerp is tot stand gekomen op basis van gesprekken met direct omwonenden tijdens een eerdere bijeenkomst in mei. We praten u graag bij over de plannen. Natuurlijk is er ook ruimte om vragen te stellen.
Waarom bouwen we hier?
In de gemeente is behoefte aan zo’n 1.250 extra woningen. Verschillende locaties zijn onderzocht om aan deze woonvraag te voldoen. De locatie aan de Sandbergstraat 2A is één van die plekken.
U bent van harte welkom!
Geïnteresseerd in de plannen of betrokken bij de omgeving? Loop gerust binnen en laat u informeren over de toekomst van deze locatie.